ONLINE TRÉNINK

Dlouho jsem přemýšlel, jak udělat online trénink, který by dával smysl mně i klientům. Věděl jsem, že nechci dávat pouze tabulky na měsíc dopředu a komunikovat přes email. Preferuji osobní přístup. Proto mám s klienty vždy 1x týdně video call, kde můžeme všechno probrat. Zkontroluji jejich techniku a vysvětlím nové cviky.

Jak to funguje?

Nejdříve si domluvíme první online video konzultaci. Během 20 min, probereme vše, co potřebujeme k vytvoření tvého tréninku, který bude tobě na míru. Budeme řešit otázky typu: Kde chceš trénovat (doma/venku)? Jaké cvičební pomůcky máš k dispozici? Kolik času chceš cvičení věnovat? Máš zdravotní omezení? Jaké máš cíle?

Jakmile se domluvíme na spolupráci, během 4 dnů ti připravím tréninkový plán na týdenní bázi, který si budeme sdílet ve službě truecoach.com (pro tebe jako klienta zcela zdarma). Tak budeme mít ten nejlepší dostupný systém pro naši spolupráci. Uvidíš přehledně všechny své tréninky, nejlepší výkony, tvé cíle a videa ke cvikům, u kterých si nebudeš jistý.

Každý týden si domluvíme 30min video hovor, při kterém probereme celý tvůj předchozí týden tréninků. Tvůj progress budeme sledovat porovnáváním výkonů, měření tvých mír nebo podle výsledků InBody (rozložení těla – svaly, tuk, voda…).

Cviky, u kterých si nebudeš jistý, můžeš nahrát a poslat mi je. Na callu ti vždy dám feedback na vše, co mi během týdne pošleš. Pokud ti z tréninkového plánu nebude něco jasné, napíšeš mi. Já pošlu video nebo hlasovou zprávu, kde ti všechno vysvětlím, tak aby bylo na 100% jasné vše, co máš dělat.

Komunikovat spolu budeme přes True Coach aplikaci, messenger nebo whatsapp. Pokud máš další dotazy, napiš tady přes kontaktní formulář, nebo na Instagramu @vojta.holy.

Využij možnosti konzultace ZDARMA

Cena online tréninku​

5.000 Kč / měsíc

KONTAKT